Books: Architecture, Art

Number of items: 255

A művészet arca - A művészek arca. A Magyar Nemzeti Galéria alapításának 50. évfordulója tiszteletére. (Kiállítási katalógus). Szerk.: Fertőszögi Péter. Bp., 2007, Kovács Gábor Művészeti Alapítvány. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Magyar és angol nyelven. Kiadói papírkötés.
16734.

1 800 HUF
Székely András: Kós Károly. Bp., 1979, Corvina (Offset-ny.), 12 p.+12 t. Kós Károly grafikai munkásságának bemutatása, színes illusztrált kiadvány. Magyar, angol, német és francia nyelven. Kiadói papírmappában, hiánytalan.
16735.

1 800 HUF
Híres galériák és aukciósházak. / Famous Galleries and Auction Houses. Szerk.: Gerse László. Bp., é.n., Szaktudás Kiadó Ház. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Magyar és angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
16736.

1 200 HUF
15
Szeifert Judit (szerk.): Valóság és illúzió. Katalógus. H.n., 2012, MAOE . 151 p. Színes képekkel, többek közt efZámbó István, Matzon Ákos, Szurcsik József műveinek reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötés.
16737.

1 000 HUF
Lóska Lajos (szerk.): Kortárs Magyar Galéria Dunaszerdahely. Katalógus 2. Dunaszerdahely, 1996, Kortárs Magyar Galéria Alapítvány. Színes képekkel, többek közt Bak Imre, Fajó János, Halász Károly, Konok Tamás, Nádler István, Pinczehelyi Sándor műveinek reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötés.
16738.

1 200 HUF
Arnau, Frank: Művészethamisítók - hamisítók művészete. Bp., 1963, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Vászonkötésben, papír védőborítóban, jó állapotban.
16739.

1 200 HUF
Papírforma - III. Országos Papírművészeti Triennálé. Bp., 2005, Magyar Papírművészeti Társaság. 74 p. Színes képekkel, többe közt Jakobovits Miklós, Matzon Ákos és Wagner János műveinek reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötés.
16740.

1 000 HUF
Stone, Irving: Michelangelo. Bp., 1967, Gondolat. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval.
16741.

500 HUF
1,35
1,47
16742.

1 400 HUF
Héjjné Détári Angéla: Régi magyar ékszerek. Bp., 1976, Corvina. Második kiadás. Fekete-fehér és színes, szövegközi és egészoldalas képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. + Nékám Lajosné: Régi magyar patikák. Bp., 1971, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
16743.

1 200 HUF
13
Bikácsy Gábor: Bolond Pierrot moziba megy. A francia film ötven éve. Bp., 1992, Héttorony Könyvkiadó - Budapest Film. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
16744.

1 000 HUF
Zsolnay Teréz-M. Zsolnay Margit-Sikota Győző: Zsolnay. A gyár és a család története 1863-1948. A gyár története 1948-1973. Bp., 1975, Corvina Kiadó, 240+48 p. Második kiadás. Szövegközti illusztrációkkal és porcelán jelzésekkel, fekete-fehér, és színes képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé kopott papír védőborítóval
16745.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF