2 400 HUF
6,22 EUR, 6,86 USD
Ungarische Fotokunst 1959-1960. Szerk.: Vadas, Ernő. Bp., 1959, Corvina. Német, angol és francia nyelven. Többek közt Gink Károly, Angelo, Mácsai István, Vadas Ernő fotóival. Kicsit kopott gerincű félvászon kötésben, kiadói sérült papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.