3 000 HUF
A kelet ókori népeinek története. Maspero Gaston műve alapján átdolgozta: Fogarassy Albert. Nagy Képes Világtörténet. I. köt. Szerk.: Marczali Henrik. Bp., [1891], Franklin-Révai. Szövegközi és egészoldalas fekete-fehér képekkel, kihajtható mellékletekkel. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötés, festett lapélekkel,