1 600 HUF
Az Athenaeum Kézikönyvtára 3 kötete: Jebb R. C.: A görög irodalom története; Wilkens A. S.: Római régiségek; M. Creighton: A római nép története. Irodalmi és Történelmi Sorozat. Bp., 1892-1905, Athenaeum. Kiadói festett egészvászon-kötés, kissé sérült, kopott, foltos borítóval, az egyik kötet hiányzó címlappal.