2 400 HUF
Bruno Brehm: A magyar nemzet tragédiájának regényes korrajza. Ferenc Ferdinánd meggyilkolásától a békekötésig. I-III. köt. Ford. Fenyő László. I. köt.: Így kezdődött. Apis és este. II. köt.: Ez lett a vége. Brest-Litowsktól a békekötésig. III.köt.: A kétfejű sas lehull. A Habsburg Monarchia összeomlása. Bp., 1938., Grill Károly. Harmadik kiadások. Kiadói kopott egészvászon-kötés, kissé laza fűzésekkel.