1 200 HUF
3,11 EUR, 3,43 USD
Ribáry Ferenc: A legújabb kor története. Bevezetésül: A XVIII. század bölcsészeti irodalmának ismertetése. Bp., 1877, Athenaeum, 312+4 p. Átkötött félvászon-kötésben, kopott borítóval, 7 kijáró lappal, köztük a címlappal.