1 200 HUF
3,11 EUR, 3,43 USD
Mákzór imádságos könyv az év minden ünnepnapjára. Benne vagyon minden imádság, áhitatos elmélkedés, melyeket a zsinagóga számára elfogadtak. II. köt. Ros-hassono-ünnep második napjára. Ford.: Schön József. Bp., é.n., Schwarz Ignácz könyvkereskedése. + Ãœnnepi imádságok a templomban használatos sorrendben. IV. köt. Jomkipur, vagyis az engesztelÅ‘ ünnep napjára. Ford.: Schön József. H.n., é.n., Schlesinger Jos könyvkereskedése. Kiadói dombornyomott egészvászon-kötés, kissé kopott, sérült borÃtókkal, ajándékozási bejegyzéssel.