[Werbőczy István (1465-1541)] Verbőczi István: Magyar és Erdély-országnak Törvény-könyve, íratott - 1514. esztendőben. Posonban és Pesten, 1806., Füskúti Lander Mihály' költségével, és betűivel, 1 t.+516+25 p. Átkötött modern félvászon-kötés, javított kötéssel és címképpel, foltos lapokkal, a címlapon bejegyzéssel, pár helyen aláhúzással.
Jogi kolligátum: Justinianus császár: Institutionum Libri IIII Coloniae Allobrocum (Cologny) 1627. Philipp Albert. 48 + 471 + 28 p.; Iuirs civilis Romintia et progressus Ad. leg. XII. tabularum... Coloniae Allobrocum (Cologny) 1627. Philipp Albert. 195p. Tituli Tractatus que iuris civilis studio in primis necessarij... n.h. 1622. Samuel Crispini. 232 p. Korabeli szúrégott pergamen kötésben / ...
A magyar börtönügy. A szabadságvesztésbüntetések végrehajtása. Bp., 1929, Pallas-ny. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói tűzött papírkötés. + Az Országos Börtönügyi Múzeum tárgyainak ismertetése, könyvtárának és irománytárának jegyzéke. Bp., 1923, Országos Börtönügyi Múzeum Igazgatósága, 80 p. Fűzés nélkül, széteső állapotban.
A Magyar Büntető Törvénykönyv a kihágásokról, kiegészítve a rávonatkozó törvényekkel, belügyminiszteri és curiai határozatokkal vaalmint tolonc-szabályzattal. Bp-Szeged., 1907. Várnay. 96p. Korabeli foltos papírkötésben, egy előzéklap sérült
Dr. Sándorfi Kamill - Dr. Vajna István: A magyar belvizi hajózási jog vázlata. Bp., 1927, Pesti Lloyd Társulat-ny., 216 p. Második kiadás. Kiadói papírkötés, kissé foltos, sérült borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
Igazságügyi iratmintatár I-IV. köt. Szerk.: Dr. Lányi Márton, Dr. Sándor Aladár, Dr. Tatics Péter. Bp., 1932., Grill Károly. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, a borítón kopásnyomokkal.
Iparügy. Szerk.: Térfi Gyula. A Magyar Közigazgatársi Törvények Grill-féle kiadása. Bp., 1911., Grill Károly, XVI+4+1170 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, az első 4 lap kijár és sérült.