15635. 432. Closed Online auction Books: Law
2 800 HUF
0 HUF
Igazságügyi iratmintatár I-IV. köt. Szerk.: Dr. Lányi Márton, Dr. Sándor Aladár, Dr. Tatics Péter. Bp., 1932., Grill Károly. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, a borítón kopásnyomokkal.
Photo of the item taken by : nagy_andras