15636. 432. Closed Online auction Books: Law
1 800 HUF
0 HUF
Iparügy. Szerk.: Térfi Gyula. A Magyar Közigazgatársi Törvények Grill-féle kiadása. Bp., 1911., Grill Károly, XVI+4+1170 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, az első 4 lap kijár és sérült.
Photo of the item taken by : tg