16558. 432. Closed Online auction Books: Military
1 400 HUF
0 HUF
vitéz Boksay Antal: A fogoly repülőtiszt. Háborús repülőregény. Bp., [1940], Cserépfalvi, 301 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
Photo of the item taken by : karap_norbert