17157.
432. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
5 000 HUF
Természetrajz népiskolák számára. Népiskolai Könyvtár IV. kötet. Sárospatak, 1863, Forster R. a Ref. Főiskola betűivel, I-V+1,7-170,175-185 p. Ötödik kiadás. Sérült félbőr-kötésben, kopott borítóval, széteső állapotban, foltos lapokkal, két lap hiánnyal, az utolsó lapon javításokkal.