2 800 HUF
- Mikszáth Kálmán: Az én kortársaim. Basch Árpád, Bér Dezső, Faragó József, Garai Ákos, Hegedüs László, Homicskó Athanáz, Kimnach László, Mühlbeck Károly, Neogrády Antal, Pap Henrik, Pataky László és Vesztroczy Manó rajzaival ill. karikatúráival. A címlap, a könyv lécdíszítései, az előzéklap s a kötéstábla rajza Basch Árpád munkája. Bp., 1904, Athenaeum. Az "Újság" ajándéka. Kiadói kaucsuktáblás félvászon-kötésben, elvált kötéssel, néhány lap enyhén sérült