17408. 432. Closed Online auction Books: Other rarities
3 000 HUF
0 HUF
Fekete István: Pepi-kert. A szarvasi arborétum története és leírása. Bp., 1960, Mezőgazdasági Kiadó. Első kiadás! Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, kissé kopottas állapotban.
Photo of the item taken by : karap_norbert