17530. 432. Closed Online auction Books: Other rarities
2 000 HUF
0 HUF
Frankenburg Adolf: Estikék. I. köt. Frankenburg Munkái Első rész. Pest, 1844, Heckenast Gusztáv, 8+253 p. Korabeli átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, foltos lapokkal, névbejegyzéssel.
Photo of the item taken by : nagy_andras