1 600 HUF
4,15 EUR, 4,57 USD
[Gárdonyi Géza] Göre Gábor: A pesti úr.; Bojgás az világba. Bp., én., Singer és Wolfner, 159+1; 141 p. Kiadói illusztrált egészvászon-kötések, kopott borítókkal.