17492. 432. Closed Online auction Books: Other rarities
1 400 HUF
0 HUF
Herczeg Ferenc: Szelek szárnyán. Herczeg Ferenc munkái. Bp., 1910, Singer és Wolfner, 188+(4) p. Kiadói szecessziós egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kissé sérült gerinccel, ex libris-szel.
Photo of the item taken by : karap_norbert