17402. 432. Closed Online auction Books: Other rarities
1 200 HUF
0 HUF
Katona József: Bánk Bán. Beöthy Zsolt bevezetésével. Bp., én., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt. Átkötött kissé kopott félvászon-kötés, possessori bejegyzéssel, magánkönyvtári bélyegzésekkel.
Photo of the item taken by : sza