1 800 HUF
Kisfaludy Sándor: A boldog szerelem. Himfy szerelmei II. rész. Magyar Remekírók II. Bp., 1878., Franklin. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, aranyozott lapélekkel, kopott, foltos borítóval.