3 200 HUF
Krúdy Gyula: A 42-ős mozsarak. Mühlbeck Károly rajzaival. Krúdy Gyula összegyűjtött munkái. Bp., 1915, Singer és Wolfner, 181+(3) p. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötés, kopott, kissé sérült borítóval, helyenként foltos lapokkal.