8 000 HUF
Mikszáth Kálmán: Az apró gentry és a nép. Harmincz kis elbeszélés. Mikszáth Kálmán munkái. Budapest, 1893, Révai Testvérek. Harmadik kiadás. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált, dombornyomásos egészvászon kötés, festett lapszélekkel kevés kopással. A kötés Gottermayer N. könyvkötő műhelyében készült. Guttmann András ex librisével