2 800 HUF
7,25 EUR, 8,00 USD
Móricz Zsigmond: Sárarany. Első kiadás. Bp., 1911, Nyugat. Későbbi átkötött félvászon kötésben, kissé sérültt gerinccel, előzéklap, címlap és első néhány lap kissé foltos.