7 000 HUF
18,13 EUR, 20,00 USD
Péterfy Jenő összegyűjtött munkái. I-III. Bp., 1901., Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, sérülésekkel, szakadásokkal