8 000 HUF
15
Verskoszorú, melyet az új mértékre vett, s üdővel megegyengetett és későbben készült verseiből kötött erdélyi, baróti Szabó Dávid. Kassa, 1786, Füskúti Landerer Mihály. Félvászon kötés, kopottas állapotban.