17391. 432. Closed Online auction Books: Other rarities
1 800 HUF
0 HUF
zalai Szalay László: Ez a föld... Bp., [1928], Fővárosi-ny., 240 p. A borító Gönczi-Gebhardt Tibor munkája. Illusztrált félvászon-kötésben, a borítón kis sérüléssel.
Photo of the item taken by : karap_norbert