Number of items: 289

Harmath Artemisz: Esküdj. Minden amit egy nőnek feltételenül tudni kell. Kiadói kartonált papírkötés.
17555.

1 200 HUF
3,11
3,43

Takashjima Taiji: Közmondások öt nyelven. Bp., 1991., Primo. Angol, német, francia, japán és magyar nyelven. Kiadói papírkötés.
17556.

1 200 HUF
3,11
3,43

Francisco G. Haghenbeck: Frida füveskönyve. Rejtélyek, vágyak, receptek. Ford.: Kepes János. Bp., 2012, Libri. Kiadói papírkötés.
17557.

1 400 HUF
3,63
4,00

A Tarka Regénytár 2 füzete: O. Clack: Nyugatra vágtattak; J. Tempest: Madagaszkári kaland - A. March: Az őrangyal. Kiadói tűzött papírkötés, a borítókon kis sérüléssel, foltokkal.
17558.

1 600 HUF
4,15
4,57

Barát Endre: Csokonai Vitéz Mihály. Szabad Föld Könyvtára 14. füzet. Bp., 1946, Szikra, 16 p. Kiadói tűzött papírkötés, jó állapotban.
17559.

1 200 HUF
3,11
3,43

M. Iljin: Az óra históriája. Az időmérés és az óra története. Ford.: Fazekas István. Bp., 1945, Rózsavölgyi, 166+(1) p. Első kiadás. N. Lapshin rajzaival illusztrálva. Kiadói papírkötés, sérült kiadói papír védőborítóban. Megjelent 3000 példányban.
17560.

1 200 HUF
3,11
3,43
13

17561.

1 600 HUF
4,15
4,57

Osvát Ernő: Az elégedetlenség könyvéből. Bp., 1988, Helikon, 90+(2) p. Kiadói bőrkötés. Megjelent 6300 példányban.
17562.

2 000 HUF
5,18
5,71

Parragi György: Mauthausen. Bp., 1945, Keresztes. Kiadói papírkötés, tulajdonosi bejegyzéssel, kopottas állapotban.
17563.

1 600 HUF
4,15
4,57

Lévai Jenő. A Margit körúti vészbírák. Bp., 1945. Kiadói papírkötés, szakadásokkal, kopottas állapotban.
17564.

1 800 HUF
4,66
5,14

Malonyay Dezső: Judith könyve. Elbeszélések. Bp., é.n. (cca 1900), Singer és Wolfner, 163+(5) p. Korabeli átkötött egészvászon-kötésben, márványozott lapélekkel, kissé kopott borítóval.
17565.

1 400 HUF
3,63
4,00

Dr. Widder Lajos: A bridzsjáték technikája és taktikája. Bp., 1957, Sport Lap- és Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, kissé sérült. Megjelent 5100 példányban.
17566.

1 400 HUF
3,63
4,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF