Moldova György: Arrivederci, Budapest! Válogatás az író szatíráiból. A szerző, Moldova György (1934-2022) által Kósáné Kovács Magda (1940-2020) politikus, Európai Parlament képviselő (2004-2009), egykori munkaügyi miniszter (1994-1995) részére DEDIKÁLT példány. Bp., 2000, Urbis. Kiadói kartonált papírkötés.
Shakspere minden munkái. Fordítják többen. Kiadja a Kisfaludy-társaság Tomori Anasztáz költségén. több kötet egybe kötve. Coriolanus. Pest, 1864-79, Ráth Mór. Korabeli kopott egészvászon kötésben, egy két lap kijár,
Gottfried August Bürger: Münchhausen báró kalandjai. Charles Perrault: Lúdanyó meséi. Gustav Doré száznyolcvan illusztrációjával. Bp., 1994., Kossuth. Kiadói aranyozott egészműbőr-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.
- Mikszáth Kálmán: Az én kortársaim. Basch Árpád, Bér Dezső, Faragó József, Garai Ákos, Hegedüs László, Homicskó Athanáz, Kimnach László, Mühlbeck Károly, Neogrády Antal, Pap Henrik, Pataky László és Vesztroczy Manó rajzaival ill. karikatúráival. A címlap, a könyv lécdíszítései, az előzéklap s a kötéstábla rajza Basch Árpád munkája. Bp., 1904, Athenaeum. Az "Újság" ajándéka. Kiadói kaucsuktáblás ...
Nagy Imre Emlékház. Szerk.: Jánosi Katalin. Bp., 2009, Nagy Imre Alapítvány, 58 p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, a borítón kis szakadással. Megjelent 500 példányban.
4 db homeopátiás könyv - Klasszikus homeopátia, Homeopátiás orvoslás, Homeopátiáról nőknek, Mindennapok homeopátiája. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.