4 db karácsonyi könyv: Karácsonyi történet - Magyar írók novellái; Karácsonyi legenda - Válogatás magyar szerzők karácsonyi munkáiból; Jávor Béla: Karácsonyi levelek; Tészabó Júlia: Karácsony - Magyar hagyományok. Jó állapotban.
Dr. Czeizel Endre: Aki költő akar lenni, pokolra kell annak menni? Magyar költő-géniuszok testi és lelki betegségei. Bp., 2001, GMR Reklámügynökség. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
Déryné levelei. Staud Géza 1944-es kötete és további kutatásai nyomán összeállította, valamint jegyzetekkel ellátta: Kelényi István. Miskolc, 1994., Felsőmagyarországi Kiadó. Kiadói papírkötés.
Marjalaki Kiss Lajos /1887-1972/ műveinek válogatott bibliográfiája és Móricz Zsigmondtól kapott levelei. Miskolc, 1987., Miskolc Városi Könyvtár Lévay József Könyvtára. Kiadói papírkötés. Megjelent 200 példányban.
Daudet Alfonz:Művész házasságok és egyéb elbeszélések. III. Irodalmi Szecesszió, szerk.: Rózsa Miklós. Bp., 1900., Sachs és Pollák. Kiadói egészvászon-kötés, foltos, kopott borító.