Janus Pannonius. Magyar költő magyarul. Berczeli A. Károly fordításai. N. Kontuly Béla rajzaival. Szeged, 1934, Prometheus. Kiadói papír kötésben, papír védőborítóban.
Almanach nemes szívek számára az 1896-iki Szökő évre. Az 1796-iki Almanach mintájára. Bp., 1896. Athenaeum. 1 t. (Pest látképe, kihajtható)+90+[6] p.+8 t. naptárbélyegzővel. Kiadói sérült papírkötésben, sérült gerinccel, foltos borítóval, festett lapélekkel címlapon bélyegzővel és bejegyzéssel 1916-ból. 11 cm
Katona József: Bánk Bán. Beöthy Zsolt bevezetésével. Bp., én., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt. Átkötött kissé kopott félvászon-kötés, possessori bejegyzéssel, magánkönyvtári bélyegzésekkel.
Katona József: Bánk Bán. Dráma öt szakaszban. Magyar Remekírók VII. Bp., 1892., Franklin. Nyolcadik kiadás. A költő arcképével. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, aranyozott lapélekkel, kopott, foltos borítóval, a gerincen sérüléssel.
Fekete István: Gyurkának. Fekete István levelei Zsoldos Györgyhöz. Zebegény, 2017, Borda Antikvárium. Első kiadás! Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
Fekete István: Pepi-kert. A szarvasi arborétum története és leírása. Bp., 1960, Mezőgazdasági Kiadó. Első kiadás! Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, kissé kopottas állapotban.
Fekete István: Őszi vásár. Bartha László illusztrációival. Bp., 1962., Magvető. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban, jó állapotban.