Theologia Catholica, indifferentem ad unicam salvificam romanae ecclesiae fidem pro obtinenda firma animi pace, manuducens. In qua expositis, quibus illa solide nititur, fundamentis, pseudopolitica duorum potissimum celebriorum adiaphoristarum Gardeni Pojreti, et Puffendorffii systemata evertuntur: tum vindiciae cleri hungarici adversus infamem, & plurimis mendaciis, ac calumniis refertam historiam diplomaticam Hungariae immiscentur. Cassoviae, 1733., Typis Academicis per Joan. Henricum Frauenheim, 2+184 p. Latin nyelven. Korabeli egészbőr-kötésben, a borítón kopásnyomokkal, a gerincen kis sérülésnyommal, kissé foltos lapokkal.
Jacobi Dorsi: Instructio Confessarii. In Tres Partes divisa, Quarum Prima complectitur ea, quae concernunt Confessarium in genere: Altera, quae Confessarium in specie seu Ordinarium: Ultima demum, quae Confessarium Extraordinarium, in Supplementum suae Theologiae Moralis typis vulgata, & in hac editione quarta ad MS. oroginale occurate recognita a P. Anselmo Schnell,... Augustae Vindelicorum [Augsburg], 1750., Joan Jacobi Mauracher, 1 (címkép) t. +14+362+18 p. Latin nyelven. Korabeli aranyozott gerincű egészbőr-kötés, kopott borítóval, foltos lapokkal, egy-két lap sarkán hajtásnyommal.
Gott ist die reinste Liebe. Mein Gebeth und meine Betrachtung. Von dem Hofrath von Eckartshausen. Wien, Prag, 1821, Carl Haas. Kiadói dombornyomott bőr kötés, kissé kopottas állapotban / leather binding, little damaged condition
Bestlin, Johann Nepomuk : Vollständiges praktisches christkatholisches Kranken-Buch. Zunächst für katholische Geistliche, dann auch für Kranke und Sterbende und für ihre Freunde. 1-3. kötet egybe kötve.
Wiesensteig, 1844. Schmid. 204 + 335+192p. Korabeli aranyozott, kissé foltos egészvászon kötésben.
A XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus emlékkönyve. Közrebocsájtja a Kongresszus előkészítő főbizottsága. Bp., 1938, Szent István-Társulat. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, festett lapélekkel, a borítón kis kopásnyomokkal, de alapvetően jó állapotban. Hozzá kapcsoló újságkivágásokkal
Némethy, Ludovicus: Series Parochiarum et Parochorum Archi-Diocesis Strigoniensis. Strigonii, 1894, Typis Gustavi Buzárovits, VII+2+1064 p. Latin nyelven. Átkötött egészvászon-kötés, bekötött papírborítóval, jó állapotban.
Kurán - The Holy Quran. A Szent Korán. ford: dr. Mihályffy Balázs. Arab és magyar nyelven. New York. é.n. EDHI International. Kiadói kartonált papírkötésben, kissé foltos borító
Dr. Paulovits Sándor: Szentévi magyar zarándoklatok. Visszaemlékezések a jubileumi év eseményeire. Bp., 1926, Római Zarándoklatok Emlékalbumbizottsága. Kiadói papírkötés, gerincnél szakadt, kopottas állapotban.