1 000 HUF
2,59 EUR, 2,86 USD
Andrássy Kálmán: Az élet glóriás művészetéről. Hozzákötve: P. Laczika Ferenc S. J.: Hieronymo Sz. Ferenc jézustársasági misszonárius Nápoly apostola élete 1642-1716. Bp., 1924, "A Szív." Átkötött egészvászon-kötés, kopott borítóval.