2 000 HUF
Scheffmacher J. Jakab: "Világosság a sötétsgében." Vitázó katekizmus katholikusok és protestánsok számára. Magában foglalja a kath. és protestans tanok ellentéteit. Ujabb kiadás. Toldalékul: A reformáció következményei és gyümölcsei, protestans szólamok és ferditések. Függelékül: A keresztény család, egy erkölcstükör. Kiadja egy strassburg-egyházmegyei áldozár. Magyaritá győri Farkas Sándor. Bp., 1895., Müller Károly, VII+1,9-164 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, két lap kijár, két lap foltos, pár lapon ceruzás aláhúzásokkal, bejelölésekkel.