17293. 432. Closed Online auction Books: Religion
1 400 HUF
0 HUF
Veres Péter 2 műve: Falusi krónika, Számadás. Bp., 1941-1943., Magyar Élet. Kiadói kopott félvászon-kötések, az egyikben kijáró lapokkal.
Photo of the item taken by : karap_norbert