Books: Religion

Number of items: 50

Hujmann Ferenc: A római pápa és a péterfillér. Pécs, 1883, ifj. Madarász Endre. Tűzött papírkötésben.
17273.

3 000 HUF
7,77
8,57
17274.

2 600 HUF
6,74
7,43
Máthé Elek - Muraközi Gyula: Lélekben és igazságban. Bp., 1935. Kálvin téri egyházközösség Kiadói vászonkötésben
17275.

2 000 HUF
5,18
5,71
Evans-Wentz, [Walter Yeeling]: Das Tibetanische Totenbuch. Aus der englischen Fassung des Lama Kazi Dawa Samdup. Mit einem psychologischen Kommentar von C. G. Jung. [Carl Gustav Jung előszavával]. Zürich-Leipzig, 1936, Rascher Verlag. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, jó állapotban, tulajdonosi névbejegyzéssel.
17276.

2 800 HUF
7,25
8,00
The Book of Hours of Pannonhalma. The Codex Preserved in the Library of the Abbey of Pannonhalma. (A Pannonhalmi Hóráskönyv facsimile kiadása). Bp., 1982, Corvina-Helikon. Kiadói egészbársony-kötés.
17277.

2 600 HUF
6,74
7,43
Scheffmacher J. Jakab: "Világosság a sötétsgében." Vitázó katekizmus katholikusok és protestánsok számára. Magában foglalja a kath. és protestans tanok ellentéteit. Ujabb kiadás. Toldalékul: A reformáció következményei és gyümölcsei, protestans szólamok és ferditések. Függelékül: A keresztény család, egy erkölcstükör. Kiadja egy strassburg-egyházmegyei áldozár. Magyaritá győri Farkas Sándor. Bp., 1895., Müller Károly, VII+1,9-164 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, két lap kijár, két lap foltos, pár lapon ceruzás aláhúzásokkal, bejelölésekkel.
17278.

2 000 HUF
5,18
5,71
Jubileum a nemes Jászság, és Kunság örvendetes esztendeje [...]. 1745. REPRINT! Papírkötés, jó állapotban.
17279.

1 000 HUF
2,59
2,86
Isten házai és szolgái. Katolikus misszionáriusok és missziók világa a 19. században, korabeli fényképeken. Szerk.: Fogarasi Klára. Bp., (2001), Agroinform. Számos fekete-fehér fotóval illusztrálva. Magyar, angol és német nyelven. Kiadói papírkötés.
17280.

2 000 HUF
5,18
5,71
Breviarium Romanum. I-III. ex decreto SS. concilii tridentini. Roma, 1912. Kiadói, kissé kopott bőrkötésben
17281.

2 400 HUF
6,22
6,86
[Zsalozovits Józsefné Doletskó Teréz (1818-1883)] Rézi néni: Szegedi szakácskönyv. Ezernél több ételkészítési utasítással. Igazi magyar konyha. Bp., 1916, Athenaeum, XVI+484 p. Tizenkettedik kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, pótolt gerinccel, viseltes, kopott borítóval, kissé foltos, helyenként sérült lapokkal, hiányzó előzéklappal.
17282.

2 000 HUF
5,18
5,71
Cséfalvay Pál: A Thousand Years of Christianity in Hungary. Hungariae Christianae Millennium. (Kiállítási katalógus). Bp., 2002, Magyar Katolikus Püspöki Konferencia. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17283.

2 400 HUF
6,22
6,86
Dr. Révay József : Szentek legendái. Reprint kiadás. hn., 1999, Magyar Könyvklub. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, szép állapotban.
17284.

2 400 HUF
6,22
6,86

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF