Evans-Wentz, [Walter Yeeling]: Das Tibetanische Totenbuch. Aus der englischen Fassung des Lama Kazi Dawa Samdup. Mit einem psychologischen Kommentar von C. G. Jung. [Carl Gustav Jung előszavával]. Zürich-Leipzig, 1936, Rascher Verlag. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, jó állapotban, tulajdonosi névbejegyzéssel.
The Book of Hours of Pannonhalma. The Codex Preserved in the Library of the Abbey of Pannonhalma. (A Pannonhalmi Hóráskönyv facsimile kiadása). Bp., 1982, Corvina-Helikon. Kiadói egészbársony-kötés.
Scheffmacher J. Jakab: "Világosság a sötétsgében." Vitázó katekizmus katholikusok és protestánsok számára. Magában foglalja a kath. és protestans tanok ellentéteit. Ujabb kiadás. Toldalékul: A reformáció következményei és gyümölcsei, protestans szólamok és ferditések. Függelékül: A keresztény család, egy erkölcstükör. Kiadja egy strassburg-egyházmegyei áldozár. Magyaritá győri Farkas Sándor. Bp., 1895., Müller Károly, VII+1,9-164 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, két lap kijár, két lap foltos, pár lapon ceruzás aláhúzásokkal, bejelölésekkel.
Isten házai és szolgái. Katolikus misszionáriusok és missziók világa a 19. században, korabeli fényképeken. Szerk.: Fogarasi Klára. Bp., (2001), Agroinform. Számos fekete-fehér fotóval illusztrálva. Magyar, angol és német nyelven. Kiadói papírkötés.
Cséfalvay Pál: A Thousand Years of Christianity in Hungary. Hungariae Christianae Millennium. (Kiállítási katalógus). Bp., 2002, Magyar Katolikus Püspöki Konferencia. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói papírkötés, jó állapotban.