Books: Religion Number of items: 50
2719455
17285
432
Books: Religion
Other collectibles
1 000 HUF
2776675
17286
432
Books: Religion
Other collectibles
Popol Vuh - A Maja-Kicse indiánok szent könyve. Bp., 1984, Helikon. Kiadói papírkötés, kiadó papír védőborítón apró szakadásokkal.
2 800 HUF
2786342
17287
432
Books: Religion
Other collectibles
Andrássy Kálmán: Az élet glóriás művészetéről. Hozzákötve: P. Laczika Ferenc S. J.: Hieronymo Sz. Ferenc jézustársasági misszonárius Nápoly apostola élete 1642-1716. Bp., 1924, "A Szív." Átkötött egészvászon-kötés, kopott borítóval.
1 000 HUF
2786659
17288
432
Books: Religion
Other collectibles
1 200 HUF
2786251
17289
432
Books: Religion
Other collectibles
Meszlényi Mihály: Emlékeim. DEDIKÁLT példány. Kecskemét, 1986., Petőfi-ny., 79+4 p. Kiadói papírkötés.
1 600 HUF
2780924
17290
432
Books: Religion
Other collectibles
Hallelujah! Evangéliumi énekek gyűjteménye. Szerk.: Kováts Lajos. Bp., 1927, Bethánia, 452 p. Második, bővített kiadás. Korabeli egészbőr-kötésben, ajándékozási bejegyzéssel, sérült, hiányos címlappal, ázásnyomokkal.
1 000 HUF
2781562
17291
432
Books: Religion
Other collectibles
Nagy Töhötöm: Jezsuiták és szabadkőművesek. Szeged, 1990, Universum. Kiadói papírkötés, a borítón kis törésnyom.
1 800 HUF
2733702
17292
432
Books: Religion
Other collectibles
Blaskó Mária: Kaszap István útján. Györgyfi György rajzaival. Bp., 1943, Szerzői kiadás. Kiadói papírkötésben, kissé foltos, kissé szakadt borítóval.
1 200 HUF
2786262
17293
432
Books: Religion
Other collectibles
Veres Péter 2 műve:
Falusi krónika, Számadás. Bp., 1941-1943., Magyar Élet. Kiadói kopott félvászon-kötések, az egyikben kijáró lapokkal.
1 400 HUF
2777533
17294
432
Books: Religion
Other collectibles
Carsten Peter Thiede - Matthew D' Ancona: Aki látta Jézust. Megdöbbentő bizonyíték az evangéliumok eredetére. Ford.: Katona Gábor. [Bp., 1996.], Gold Book. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
1 800 HUF
2779911
17295
432
Books: Religion
Other collectibles
Simon Róbert: A Korán világa. Prométheusz könyvek 17. Bp., 1987, Helikon. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
1 200 HUF
2780121
17296
432
Books: Religion
Other collectibles
P. Berthe: Jézus Krisztus élete, szenvedése, győzelme. Ford.: Ernő atya. Bp., 1927, Szent István-Társulat. Kiadói papírkötés, felvágatlan lapokkal.
1 400 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035