Hungarian Physician Commemorative Medallions and Plaques
Numismatics
32104.
Tóth Sándor (1933-2019) 1981. "PROF. MED. CAROLVS WALTNER 1894-1981 - VIR IUSTUS MT. 1-19 / Amit a legkisebb testvéreim közül eggyel is tettetek velem tettétek - Máté 25,40" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (
Numismatics
32107.
Tóth Sándor (1933-) 1990. "Szent-Györgyi Albert Orvostudományi Egyetem Szeged / Új klinikai épület avatása MCMXC szeptember 10." kétoldalas öntött Br emlékérem (65mm) T:1- kis patina
Numismatics
32108.
Tóth Sándor (1933-2019) 1991. "Prof. Szekeres László / ALBERT SZENT-GYÖRGYI MEDICAL VNIVERSITY INSTITVTE OF PHARMACOLOGY - ANTIARRHYTHMICS ANTIANGINAL DRVGS CARDIOPROTECTION 1967-1991 SZEGED" kétoldalas, öntött bronz plakett (106mm) T:1-
Numismatics
32113.
Vilt Tibor (1905-1983) 1938. "Bókay János emlékérem MDCCCCXXXVIII / A Magyar Gyermekorvosok Társasága" kétoldalas Br emlékérem, hátoldalán gravírozva, eredeti tokjában (90mm) T:2 kis ph, viseltes doboz /
Hungary 1938. "János Bókay commemorative medallion MDCCCCXXXVIII / Society of Hungarian Pediatricians" two-sided Br commemorative medallion with engraving on reverse. Sign.: Tibor Vilt (1905-1983) (90mm) C:XF small edge error, worn case