30 000 HUF
77,72 EUR, 85,71 USD
1922. "Magyar Bronz Érdemérem" aranyozott bronz kitüntetés, fémjel nélkül, mellszalaggal T:1 patina / Hungary 1922. "Hungarian Bronze Merit Medal" gold plated bronze decoration without hallmark, wtih ribbon C:UNC patina NMK 392.