Military

Number of items: 159

1985. Budapest Fővárosi Hadkiegészítő Parancsnokság 1955-1985 festett bronz jelvény T:1
34123.

1985. "Budapest Fővárosi Hadkiegészítő Parancsnokság 1955-1985" festett bronz jelvény T:1

2 000 HUF
1985. 1945-1985 bronz emlékérem. Szign.: SzG (90mm) T:1-
34124.

1985. "1945-1985" bronz emlékérem. Szign.: SzG (90mm) T:1-

2 000 HUF
1987. Fegyverbarátságért Érdemérem zománcos arany, ezüst, bronz fokozata eredeti mellszalagon, szalagsávon festett miniatűrrel, eredeti címeres tokban T:1,1- egyik doboznak sérült a zsanérja és a belső borítása NMK 717-719
34125.

1987. "Fegyverbarátságért Érdemérem" zománcos arany, ezüst, bronz fokozata eredeti mellszalagon, szalagsávon festett miniatűrrel, eredeti címeres tokban T:1,1- egyik doboznak sérült a zsanérja és a belső borítása NMK 717-719

8 500 HUF
22,97
~1990. Katonai Rendész II és III (2xklf) fém jelvények, hátoldalukon sorszámmal (45x71mm) T:2
34126.

~1990. "Katonai Rendész II és III" (2xklf) fém jelvények, hátoldalukon sorszámmal (45x71mm) T:2

2 200 HUF
5,95
6,47
9
~1990. Nemzetbiztonsági Hivatal - FALLACES SUNT RERUM SPECIES aranyozott, részben műgyantázott, egyoldalas fém emlékérem (60mm) T:2 kissé kopott aranyozás
34127.

~1990. "Nemzetbiztonsági Hivatal - FALLACES SUNT RERUM SPECIES" aranyozott, részben műgyantázott, egyoldalas fém emlékérem (60mm) T:2 kissé kopott aranyozás

3 000 HUF
Rózsa Péter (1936-2015) 1997. 30 éves a Kossuth Lajos Katonai Főiskola egyoldalas öntött bronz emlékérem (32mm) T:1-
34128.

Rózsa Péter (1936-2015) 1997. "30 éves a Kossuth Lajos Katonai Főiskola" egyoldalas öntött bronz emlékérem (32mm) T:1-

3 000 HUF
34129.

3 000 HUF
1998. Honvédelemért Kitüntető Cím I. osztálya zománcozott ezüstözött fém kitüntetés mellszalagon, szalagsávval eredeti dísztokban, igazolvánnyal T:1 patina NMK 791.
34130.

1998. "Honvédelemért Kitüntető Cím I. osztálya" zománcozott ezüstözött fém kitüntetés mellszalagon, szalagsávval eredeti dísztokban, igazolvánnyal T:1 patina NMK 791.

5 000 HUF
1998. Hadtörténeti Intézet és Múzeum 1918 - 1998 egyoldalas, zöld üvegplakett (~104-105mm) T:1
34131.

8 000 HUF
2002. A Szolgálati Jel arany fokozata kitüntetés, mellszalagon, szalagsávval, eredeti dísztokban T:1 NMK.: 789.
34132.

2002. "A Szolgálati Jel arany fokozata" kitüntetés, mellszalagon, szalagsávval, eredeti dísztokban T:1 NMK.: 789.

20 000 HUF
54,05
58,82
2002. Az Aranykor Kitüntető Cím bronz fokozata zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, szalagsávval dísztokban T:1 NMK 814
34133.

2002. Az "Aranykor" Kitüntető Cím bronz fokozata zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, szalagsávval dísztokban T:1 NMK 814

11 000 HUF
29,73
32,35
Kiss Kovács Gyula (1922-1984) 2002. Zrínyi Miklós 1620-1664 / A Zrínyi Miklós Katonai Akadémiától kétoldalas, öntött Br plakett (~123-129mm) T:1-
34134.

Kiss Kovács Gyula (1922-1984) 2002. "Zrínyi Miklós 1620-1664 / A Zrínyi Miklós Katonai Akadémiától" kétoldalas, öntött Br plakett (~123-129mm) T:1-

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF