Jugoszláv Szövetségi Köztársaság ~2000. "Határőrizeti Egység Jelvény" műgyantás bronz jelvény (50x42mm) T:1-
Federal Republic of Yugoslavia ~2000. "Border Troops"
synthetic resined bronze badge (50x42mm) C:AU
Lengyelország ~1970. 3xklf kétoldalas, katonai bronz éremből álló tétel eredeti díszdobozban (70mm), benne: "Lengyel Néphadsereg", szign.: St. Sikora + "Karol Świerczewski altábornagy", szign.: M + "Bem József", szign.: MW T:1-,2
Poland ~1970. 3xdiff two-sided, military bronze medallion lot in original case (70mm), within: "Polish People's Army", sign: St. Sikora + "Karol Świerczewski lieutenant general", sign: M + "Józef Bem", sign.: MW C:AU,XF
Nagy-Britannia ~1940. "Kisegítő Területi Szolgálat" bronz katonai jelvény. Brit női katonai egység, amely 1938-tól 1949-ig állt fenn. (35x37mm) T:2
United Kingdom ~1940. "Auxiliary Territorial Service" bronze military badge. A British women's military unit that existed from 1938 to 1949. (35x37mm) C:XF
Német Birodalom / Poroszország ~1914-1918. "Porosz Állami Harcos Szövetség" zománcozott fém tagsági jelvény "Heinrich Timm Berlin Wallstrasse 21/22" gyártói jelzéssel és sérült szalaggal T:2,2- zománchiba
German Empire / Prussia ~1914-1918. "Prussian State Warrior Association (Preussischer Landeskriegerverband)" enamelled metal membership badge with damaged ribbon, and with "Heinrich Timm Berlin Wallstrasse 21/22" maker's mark C:XF,VF enamel error
Német Birodalom 1915. "Kárpáti őrség 1914-1915 - Déli Német Hadsereg" bronz lemezjelvény, hátoldalon "ENTW.: HPTM SWOBODA AUSGEF ATEILER GURSCHNER WIEN VII/2" (37x26mm) T:1- / German Empire 1915. "Karpathen wacht 1914-1915 - Deutsche Südarmee (Carpathian Watch 1914-1915 - German Southern Army" bronze sheet metal badge with "ENTW.: HPTM SWOBODA AUSGEF ATEILER GURSCHNER WIEN VII/2" maker's mark (37x26mm) C:AU
NDK 1970-~1980. 6xklf Cu-Ni éremtétel díszdobozban, ebből 5db "Az NDK szocialista katonai szervezete" előlappal, de mind eltérő hátlappal (35mm), illetve "Otto Lilienthal" kétoldalas emlékérem (35mm) T:BU
GDR 1970-~1980. 6xdiff Cu-Ni medallion lot in case, 5pcs with "Sozialistische Wehrorganisation der DDR" obverse, but all with different backside (35mm), and 1pc "Otto Lilienthal" two-sided medallion (35mm) C:BU
Olaszország 1912. "Olasz-török háború / II. Viktor Emánuel" Ag emlékérem fül nélkül (15,01g/32mm) T:2- ph.
Italy 1912. "Italian-Turksh war / Vittorio Emanuele II" Ag medallion without ear (15,01g/32mm) C:VF edge error
Osztrák-Magyar Monarchia 1894. "A Császári és Királyi 8. "Császár" Tábori Tüzérezred 40 éves jubileumi érme" bronz emlékérem. Szign.: Anton Scharff (30,10g/39mm) T:1-,2
Austro-Hungarian Monarchy 1894. "40th Jubilee medal of the K. u. K 8th "Kaiser" Field Artillery Regiment " bronze commemorative medallion. Sign.: Anton Scharff (30,89g/39mm) C:AU,XF
Osztrák-Magyar Monarchia 1914. "I. Hadsereg - Karácsony a fronton 1914" fém jelvény, "GUSTAV GURSCHNER" gyártói jelzéssel (41x27mm) T:1-
Austro-Hungarian Monarchy 1914. "I. Armee - Weihnachten im Felden 1914" metal badge, with "GUSTAV GURSCHNER" maker's mark (41x27mm) C:AU
Osztrák-Magyar Monarchia 1914. "I. Hadsereg - Karácsony a fronton 1914" fém jelvény, "GUSTAV GURSCHNER" gyártói jelzéssel (27x18mm) T:"2 / Austro-Hungarian Monarchy 1914. "I. Armee - Weihnachten im Felden 1914" metal badge, with "GUSTAV GURSCHNER" maker's mark (27x18mm) C:XF
Osztrák-Magyar Monarchia 1914. "Császári és királyi postai dolgozók a harcosokért 1914" aranyozott bronz jelvény. Szign.: F. LODER (30x18mm) T:2 kopott aranyozás / Austro-Hungarian Monarchy 1916. "K.K. POSTBEAMTEN U. BEAMTINNEN F. UNSERE KRIEGER" gilt bronze badge. Sign.: F. LODER (42x26mm) C:XF worn gilding