Sports awards and sports commemorative medals Number of items: 347
2763407
32143
432
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatics
3 000 HUF
2785858
32144
432
Numismatics
1 800 HUF
2776077
32145
432
2200
Numismatics
Bakonyi Sándor (1892-1937) 1931. "Pénzintézeti Központ Tisztviselőinek Sport Egyesülete" 3db bronz díjérem (ebből 2db ezüstözött). Az egyik ezüstözött darab "Ludvig" gyártói jelzéssel, gravírozás nélkül, a másik 2db "Arkanzas BPest" gyártói jelzéssel és gravírozással (38mm) T:2 patina
2 200 HUF
2622645
32146
432
Numismatics
4 000 HUF
2763075
32147
432
Numismatics
Bánáti Schwerák József (1897-1951) 1941. "Soproni Torna Egyesület 75 éves jubileuma" kétoldalas bronz emlékérem (40mm) T:1-
Hungary 1941. "The 75th Anniversary of the Sopron Gymnastics Association" two-sided bronze commemorative medallion. Sign.: József Bánáti Schwerák (40mm) C:AU
4 000 HUF
2786314
32148
432
Numismatics
Beck Ö. Fülöp (1873-1945) ~1900. "Budapesti Korcsolyázó Egylet" egyoldalas bronz emlékérem (70mm) T:1- patina
5 000 HUF
2786378
32149
432
Numismatics
Beck Ö. Fülöp (1873-1945) / Zsákodi Csiszér János (1883-1953) 1915. "Budapesti Korcsolyázó Egylet - alakult 1869 / Jéghoki mérkőzés díja" Fe díjérem (40mm) T:1- patina
1 600 HUF
2786353
32150
432
11000
Numismatics
Beck Ö. Fülöp (1873-1945) 1933. "Magyar Korcsolyázó Szövetség - Alakult 1908" jelzetlen Ag emlékérem, "BERÁN N BPEST" és "BN" jelzésekkel, hátlapon "1908-1933" gravírozással (22,73g/40mm) T:1- kis ph.
11 000 HUF
2786165
32151
432
Numismatics
Berán Nándor (1889-1965) 1938. "Magyar Bridge Szövetség" bronz és ezüstözött bronz plakett (2xklf), egyik hátoldalán gravírozással (46x61mm) T:1-
2 400 HUF
2776038
32152
432
Numismatics
4 000 HUF
2776452
32153
432
11000
Numismatics
Berán Nándor (1889-1965) 1941. "Olasz-magyar atlétikai viadal" bronz emlékérem a két ország zománcozott zászlajával, hátoldalán "Budapest 1941. VIII. 9-10." gravírozással és "Budapest, Döbrentei u. 2." gyártói jelzéssel, eredeti tokban, tok belsejében "Berán Nándor iparművész Budapest I. Döbrentei u. 2." bélyegzéssel (45mm) T:1,1-
11 000 HUF
2785847
32154
432
Numismatics
Berán Nándor (1889-1965) 1941. "Hegyi Szent Bernát - Vándordijjas Siverseny" Al díjérem, hátoldalán "Berán N BPest" gyártói jelzéssel (43mm) T:1-
2 400 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035