Olaszország 1953. "Sampdoria" zománcozott bronz gomblyukjelvény "G. B. Rota Genova" gyártói jelzéssel és a klub 1953-1961 között használt címerével T:1-
Italy 1953. "Sampdoria" enamelled bronze buttonhole badge, with "G. B. Rota Genova" maker's mark and the club's official logo between 1953 and 1961 C:AU
Olaszország 1960. "Olimpia di Roma" kétoldalas bronz részvételi érem "MERZAGORA" gyártói jelzéssel (32mm) + 1960. A római olimpia magyar propaganda jelvénye (festett bronz) T:2 patina
Románia 1932. "NTK 200 1932 II." kétoldalas bronz díjérem szalagon, "Dukász Arad Ad." gyártói jelzéssel (40mm) T:1-,2 patina
Romania 1932. "NTK 200 1932 II." two-sided bronze award medal with ribbon, with "Dukász Arad Ad." maker's mark (40mm) C:AU,XF patina
Románia ~1950-1960. 6db-os (5xklf) sport jelvénytétel, közte zománcozott darabok. Több zománchibás és tűhiányos darab T:1--2-
Romania ~1950-1960. 6pcs (5xdiff) sport badges, enameled between pieces in. Several pieces with enamel defects and missing pins C:AU-VF
Spanyolország 1967. "Inauguración Estadio Municipal Sabadell Agosto 1967 (Sabadell Városi Stadionjának megnyitója, 1967 augusztus)" bronz emlékérem (50mm). A stadion 1992-ben olimpiai helyszín volt, itt játszották az Egyiptom-Katar (0-1), a Kolumbia-Katar (1-1), a Kolumbia-Egyiptom (3-4), a Svédország-Marokkó (4-0), a Ghána-Ausztrália (3-1) és a Mexikó-Ghána (1-1) összecsapásokat. A Sabadell nagyobb csapatokat is fogadott ebben a stadionban, összesen háromszor jutottak el a Király Kupa negyeddöntőjéig ebben a stadionban. 1970-ben a nyolcaddöntőben kiejtették a Real Sociedadot, majd a következő körben hazai pályán még legyőzték az Atlético Bilbaot is, de a visszavágón kikaptak. 1985-ben a Tenerife 5-1-es kiütése után ismét a bilbaoiakkal kerültek szembe, akkor hazai pályán döntetlenre végeztek ellenük. Az 1987-1988-as idényben egy hazai döntetlen után idegenbeli győzelemmel ejtették ki a Real Betist, majd a negyeddöntőben a Real Madridot győzték le 3-2-re hazai pályán. Az érem hátoldalán "I. Trofeo Ciudad de Sabadell 14/15 Agosto 73 (I. Sabadell Városi Kupa 1973. augusztus 14-15) gravírozás olvasható. T:1-,2
Spain 1967. "Inauguración Estadio Municipal Sabadell Agosto 1967 (Opening of the Municipal Stadium of Sabadell, August 1967)" bronze medallion (50mm). The stadium was an Olympic venue in 1992, Egypt-Qatar (0-1), Colombia-Qatar (1-1), Colombia-Egypt (3-4), Sweden-Morocco (4-0), Ghana-Australia (3-1) and Mexico-Ghana (1-1) were played here. Sabadell has also hosted bigger teams in this stadium, they have reached the quarter-finals of the King's Cup three times. In 1970, they eliminated Real Sociedad in the round of 16, and in the next round they even beat Atlético Bilbao at home, but they've lost the second match. In 1985, after knocking out Tenerife 5-1, they faced Bilbao again, then they ended in a draw against them at home. In the 1987-1988 season, after a draw at home, they eliminated Real Betis with an away win, then they defeated Real Madrid 3-2 at home in the quarter-finals. On the back of the medal is engraved "I. Trofeo Ciudad de Sabadell 14/15 Agosto 73 (I. Sabadell City Cup 14-15 August 1973)". C:AU,XF
Spanyolország DN "Real Federacion Espaňola de Futbol (Spanyol Királyi Labdarúgó Szövetség)" bronz gomblyukjelvény T:1
Spain ND "Real Federacion Espaňola de Futbol (Spanish Royal Football Federation)" bronze buttonhole badge C:UNC
Svédország 1943. "Nemzetközi szabadverseny - 1943 Svédország-Magyarország" ezüstözött bronz atlétikai díjplakett "Z Westins Stockholm" gyártói jelzéssel és "4x100m 1. Pris" gravírozással a hátoldalán. Szign.: S. Skold (60x80mm) T:1-,2 patina
Sweden 1943. "International competition in free sports - 1943 Sweden-Hungary (Landskamp i fri idrott Sverige Ungern)" silver plated bronze athletic award plaque with "Z Westins Stockholm" maker's mark and "4x100m 1. Pris" engrave on the backside. Sign.: S. Skold (60x80mm) C:AU,XF patina
Svédország 1954. "Nemzetközi szabadverseny - Svédország-Magyarország - Stockholm 1954" bronz atlétikai emlékplakett " Westins Stockholm" gyártói jelzéssel és "Minne" gravírozással a hátoldalán. Szign.: AH(?) (84x61mm) T:1-,2
Sweden 1954. "International competition in free sports - Sweden-Hungary - Stockholm 1954 (Landskamp i fri idrott Sverige Ungern - Stockholm 1954)" bronze athletic plaque with "Westins Stockholm" maker's mark and "Minne" engrave on the backside. Sign.: AH(?) (84x61mm) C:AU,XF patina
Svédország 1954. "Nemzetközi szabadverseny - Svédország-Magyarország - Stockholm 1954" ezüstözött bronz atlétikai díjplakett "Westins Stockholm" gyártói jelzéssel és "200m damer 2. Pris" gravírozással a hátoldalán. Szign.: AH(?) (84x61mm) T:1-,2 patina
Sweden 1954. "International competition in free sports - Sweden-Hungary - Stockholm 1954 (Landskamp i fri idrott Sverige Ungern - Stockholm 1954)" silver plated bronze athletic award plaque with "Westins Stockholm" maker's mark and "200m damer 2. Pris" engrave on the backside. Sign.: AH(?) (84x61mm) C:AU,XF patina