10610.
432. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
34 000 HUF
91,89 EUR, 100,00 USD
Jelzés nélkül: Magyarország 1000-éves alkotmányos fennállásának örömünnepe. Vegyes technika, pauszpapír. Kissé sérült. Üvegezett fakeretben. 52,5x66 cm