10601.
432. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
36 000 HUF
Jelzés nélkül, XIX. sz. második fele: Ortodox szentkép, kétoldalas, Szent Miklós és Jézus angyallal. Tempera, karton. Kissé sérült (törésnyom). 40x28,5 cm