10684.
432. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
6 000 HUF
Lakiházy jelzéssel: Kislány arcképe, 1948. Olaj, vászon, falemezen. 38X27,5 cm Dekoratív, kissé sérült fakeretben.