3 600 HUF
9,73 EUR, 10,59 USD
Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): Anya gyermekével. Rézkarc, papír, jelzett. 28×24,5 cm Üvegezett fakeretben. Lap széle foltos.