10021. 432. Closed Online auction Paintings and graphics
2 000 HUF
0 HUF
Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): Jaltában. Színezett rézkarc, papír, jelzett, számozott (18/100), kissé hullámos, plexiüvegezett keretben. 29,5x38,5 cm
Photo of the item taken by : pk