40 000 HUF
Benke Margit (?-), működött a XX. sz. elején: Vadászcsendélet elejtett nyúllal. Olaj, vászon. Jelzett. Dekoratív szecessziós, sérült fakeretben. 99x43 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!