10066. 432. Closed Online auction Paintings and graphics
1 800 HUF
19
0 HUF
Biai-Föglein István (1905-1974): Táj. Rézkarc, papír, jelzett, foltos, lapszéli törésnyomokkal, 22,5×28,5 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert