10074. 432. Closed Online auction Paintings and graphics
2 400 HUF
0 HUF
Boldizsár István (1897-1984): Táj. Rézkarc, jelzett, hátoldalán Rézkarcoló Művészek Alkotóközösségének 1953 bélyegzője. Felcsavarva, foltos 15,5x27 cm