8 000 HUF
Endrődi István (1920-1988): "Ne csodálkozzon apuskám, nagyobb honoráriumot kaptam a Marikától!..." (karikatúra). Tus, akvarell, ceruza, papír. Jelezve jobbra lent. Papírra kasírozva. Endrődi István autográf ajándékozási soraival 1973-ból. 12x18 cm